Specjalizacja Optometria
Wykształcenie Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Obszar doświadczenia
  • check-mark-1Optometria
  • check-mark-1Chirurgia refrakcyjna

mgr Jagoda Kuberka

Optometrystka

Optometrysta, biofizyk spec. optyka okularowa
W poradni optometrycznej zajmuje się doborem korekcji okularowej, aplikacją soczewek kontaktowych miękkich (sferycznych, torycznych, multifokalnych) oraz refrakcyjną kontrolą okołochirurgiczną.

Wykonuje optometryczne pomiary kwalifikacyjne do zabiegów okulistycznych – wszczepu soczewek fakijnych (ICL) oraz refrakcyjnej wymiany soczewki (RLE).
Współpracuje z okulistą przy Programie Lekowym neowaskularnej postaci zwyrodnienia plamki żółtej (AMD) oraz cukrzycowego obrzęku plamki (DME).
Poszerza swoją wiedzę z zakresu chirurgii refrakcyjnej.
Autorka pracy magisterskiej: „Grubość mięśni zewnątrzgałkowych (USG w projekcji B) a wybrane parametry wergencji” zrealizowanej w Laboratorium Fizyki Widzenia i NeuroNauk Centrum NanoBiomedycznego przy Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

OPINIE PACJENTÓW
bottom
favourite-symbolfavourite-symbolfavourite-symbolfavourite-symbolfavourite-symbol
– Weronika

Rok temu podjęłam jedną z lepszych decyzji w życiu. Obecnie wszystko pięknie zagojone, wada zerowa. Koniec z soczewkami, łzawiącymi, suchymi oczami i zapaleniem spojówek! Zabieg jak dla mnie był mega ciekawy i przyjemny (serio), ale myślę, że to zasługa pani Tomczak i jej teamu! Jeszcze raz dziękuję.

Nasi Specjaliści