Soczewkowa korekcja wzroku

Krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm, czy okulary do czytania – najnowszej generacji soczewkowa korekcja wzroku pozwala wielu pacjentom na życie bez konieczności noszenia okularów.

Technologia ma znaczenia! – wykorzystujemy wiele rozwiązań, które pozwalają nam na dobór najlepszej soczewki, dzięki której widzenie z każdej odległości będzie możliwe bez okularów.

W soczewkowej korekcji wzroku stawiamy na nowoczesne i doskonałe jakościowe soczewki, które w połączeniu z technologią oraz doświadczeniem chirurga dają zamierzone wyniki refrakcyjne.

SOCZEWKOWA KOREKCJA WZROKU

Refrakcyjna wymiana soczewki (RLE) z użyciem soczewek Panoptix lub Panoptix Toric

Kiedy okulary do czytania stają się niezbędne z pomocą przychodzą soczewki wieloogniskowe – te sztuczne soczewki są alternatywą dla życia bez okularów.

Co zyskujesz:

  • check-mark-1Dobre widzenie z bliska, daleka oraz z odległości pośrednich
  • check-mark-1Zapobieganie zaćmie
  • check-mark-1Zabiegi wykonywane obuocznie – skraca to czas rekonwalescencji
  • check-mark-1trwała korekcja starczowzroczności

Soczewki fakijne (ICL)

Rozwiązanie dla wysokich wad wzroku oraz osób, które nie mogą mieć wykonanej chirurgii laserowej. Bezpieczny i w pełni odwracalny zabieg. ICL to swego rodzaju soczewka kontaktowa, która jest wszczepiana do oka.

Co zyskujesz?

  • check-mark-1Możliwość korekcji wysokich wad wzroku (krótkowzroczność do -20D, nadwzroczność do +10D oraz astygmatyzm do 6D.
  • check-mark-1Małoinwazyjny zabieg – minimalizuje powstanie zespołu suchego oka.
  • check-mark-1zabieg jest w pełni odwracalny – w każdym momencie można wyszczepić soczewkę.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. W zależności od stanu narządu wzroku oraz wady istnieją różne metody. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo oraz dobre widzenie naszych Pacjentów. W Klinice Reoptis stawiamy na technologię oraz doświadczenie. To, która metoda jest najlepsza można stwierdzić dopiero po szczegółowym badaniu kwalifikacyjnym i osobistej konsultacji z naszymi specjalistami. Zadzwoń do nas i umów się na wizytę.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. W zależności od stanu narządu wzroku oraz wady istnieją różne metody. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo oraz dobre widzenie naszych Pacjentów. W Klinice reOptis stawiamy na technologię oraz doświadczenie. To, która metoda jest najlepsza można stwierdzić dopiero po szczegółowym badaniu kwalifikacyjnym i osobistej konsultacji z naszymi specjalistami. Zadzwoń do nas i umów się na wizytę.