Zaufali nam

Chabel w kole

“Laserowa korekcja zwroku odmieniła moje życie! Co prawda moja wada nie była zbyt duża  jednak mój komfort życia znacznie się poprawił. Przed korekcją używałem soczewek kontaktowych. Przy aktywnym trybie życia który prowadzę na co dzień często miałem problem z utrzymaniem higieny soczewek, w wyniku czego pojawiały się infekcje oczu. Było to dla mnie bardzo frustrujące gdyż nie mogłem wtedy trenować na 100%. Laserowa korekcja pozwoliła mi się pozbyć wszystkich problemów i cieszyć się “sokolim wzrokiem” w życiu codziennym. Jedyne czego żałuję to tego, że decyzję o korekcji podjąłem tak późno.  Wszystkich nie zdecydowanych mających problem ze wzrokiem zachęcam do tego zabiegu :)”

Wiktor Chabel, polski wioślarz, olimpijczyk, wicemistrz świata, czterokrotny medalista mistrzostw Europy

Dobre oko zawsze było moją mocną stroną. Grając na pozycji napastnika od mojego wzroku i celności często zależał wynik meczu.

Z biegiem czasu zacząłem odczuwać dyskomfort związany z widzeniem z bliska.
Okazało się, że odczytanie wiadomości na telefonie, czy sprawdzenie godziny na zegarku stanowi dla mnie problem.

Zabieg refrakcyjnej wymiany soczewek okazał się bardzo szybki i małoinwazyjny. Już następnego dnia po kontroli widziałem wyraźną poprawę, a tydzień po uczestniczyłem w meczach wychowanków mojej Akademii.
Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą cieszyć się pełnią życia bez konieczności używania okularów!

Piotr Reiss, były napastnik Lecha Poznań, król strzelców polskiej Extraklasy

Kowaluk w kole

“Po upływie kilku miesięcy od zabiegu laserowej korekcji wzroku, zupełnie zapomniałem o wszystkich trudnościach jakie były spowodowane przez niewyrazisty wzrok. Na nowo powrócił do mnie ten dawniejszy błysk w oku, który miałem jeszcze za czasów kiedy nie musiałem nosić okularów korekcyjnych. Podczas funkcjonowania w sportowym życiu, na co dzień odczuwam większy komfort i swobodę zwłaszcza podczas wykonywania treningów. Podjęta decyzja o przejściu zabiegu laserowej korekcji wzroku była jedną z lepszych jaką podjąłem w życiu.”

Dariusz Kowaluk, złoty medalista olimpijski z Tokio 2020

Liber w kole
“Nie wiem kiedy ale minęło 5 lat od mojego zabiegu laserowej korekcji wzroku metodą EBK.
Wada na dziś wynosi 0,0
“Czytanie tablicy” na poziomie 120% normy.

Jeszcze raz serdecznie dzięki, od pięciu lat żyje komfortowo a z nudów w trasie czytam tablice rejestracyjne aut które mnie wyprzedzają.”

Liber, muzyk