Specjalizacja Okulistyka
Obszar doświadczenia
  • check-mark-1Chirurgia wewnątrzgałkowa
  • check-mark-1Chirurgia refrakcyjna
  • check-mark-1Laseroterapia

lek. Andrzej Dmitriew

Specjalista Chorób Oczu

Pomysłodawca Kliniki reOptis, chirurg zaćmy i wad wzroku, zajmujący się operowaniem najbardziej złożonych wad. Specjalista witreolizy laserowej. W klinice reOptis odpowiedzialny za zabiegi refrakcyjnej wymiany soczewek oraz wszczep soczewek fakijnych. To właśnie dzięki Niemu, wielu naszych pacjentów z wadami tak wysokimi jak minus 25 czy plus 12 dioptrii pozbyło się okularów.

Wykładowca akademicki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu od 2003 roku, międzynarodowych towarzystw naukowych oraz liderów technologii okulistycznych.
Wiceprezydent International Ophthalmic Floater Society (https://www.thefloatersociety.com)

Zoperował tysiące oczu, od wielu lat prowadzi wykłady i kursy na całym świecie, do tej pory w ponad 40 krajach. Jest laureatem prestiżowych grantów i nagród Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Chirurgii Refrakcyjnej oraz Amerykańskiej Akademii Okulistyki, prowadzi też regularne kursy dla tych towarzystw od 2014 roku.

W życiu prywatnym dumny ojciec dwójki synów, fanatyk Lecha Poznań, pasjonat triathlonu oraz zdolny kucharz.

    • check-mark-1Członek American Academy of Ophthalmology (od 2005)
    • check-mark-1Członek European Society of Cataract and Refractive Surgeons (od 2004)
OPINIE PACJENTÓW
bottom
favourite-symbolfavourite-symbolfavourite-symbolfavourite-symbolfavourite-symbol
– Wojtek

Polecam z całego serca Szpital Św. Wojciecha w Poznaniu a w szczególności dr Andrzeja Dmitriewa- cudownego okulistę. W maju 2018r. przeszedłem przeszczep soczewek obu oczu. Miałem bardzo dużą wadę wzroku, astygmatyzm, nadwzroczność, krótkowzroczność. Moje życie było bardzo ograniczone zarówno prywatnie jak i zawodowo. I to aż 25 lat. Nie widziałem dla siebie żadnego ratunku. Aż trafiłem w ręce doktora który najpierw dał mi nadzieję kwalifikując mnie do zabiegu a później uzdrawiając moje oczy. Nie mogę pominąć w podziękowaniach personelu który ze spokojem i uśmiechem wspiera pacjenta. Teraz widzę jak nowonarodzony, chodzę bez okularów, co jest dla mnie jak piękny sen. Chcę wyrazić wdzięczność Panu dr Andrzejowi Dmitriewowi i zapewnić że pozostanie ona w moim sercu do końca życia. Mogę szczerze powiedzieć, że Szpital Św. Wojciecha to Szpital Spełniający Marzenia. Jeszcze raz z serca Wam dziękuję i szczerze POLECAM.

Nasi Specjaliści